Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигирин відвідає делегація з американського міста-побратима
15 лютого 2017, 16:26 Друк

sebastopol-signЦього року 21 квітня у Чигирин приїде делегація з міста-побратима Себастополь (США). Про це йдеться у листі від співголови громадської організації Sebastopol World Friends (SFW) Валерії Чурми, пише «Вмісті».

Лист надіслали до всіх, хто вже брав участь у Програмах, організованих Всесвітньою організацією Open  World.

Наводимо текст листа повністю в перекладі.

«Дорогі Чигиринські Друзі,
Я сподіваюся що цей лист знайде Вас у доброму здоров’ї та хорошому настрої. Я не впевнена, чи Ви пам'ятаєте мене. Моє ім'я Вел Чурма і я являюсь Співголовою Організації Всесвітні Друзі Себастопола (SFW). Ми зустрічалися або під час Вашого візиту до Себастопола або під час мого перебування в Чигирині з делегацією останнього учнівського обміну в 2011 році.
Я пишу Вам сьогодні з кількох причин. Перш за все, ми нарешті маємо невелику групу дорослих з Організації Всесвітні Друзі Себастопола, яка збирається  відвідати наше місто-побратим, Чигирин. Пройшов довгий час з тих пір як наша офіційна делегація відвідувала Чигирин  і давно пора було зробити це. Ми будемо перебувати в Чигирині з п'ятниці, 21 квітня, до вівторка, 25 квітня. До складу делегації входять Голова Організації Абігейл Еванс та її чоловік Чарльз Грер, Стів Левенберг, Кім Салліван, Анжела Стур, мій чоловік Джеф Чурма та я. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з Bами та можливості обговорення шляхів зміцнення дружніх з'вязків між нашими містами-побратимами
Один з проектів, над яким ми працюємо саме зараз - збирання коштів для відправки медикаментів та обладнання  для лікарні Чигирина через Проект CURE.
Ми також плануємо прийняти ще одну делегацію Відкритого Світу в цьому році з 23 вересня до 9 жовтня. Я надішлю окреме повідомлення кожному з Вас стосовно цих деталей.

З миром та любов'ю,
Вел Чурма
Співголова Організації Всесвітні Друзі Себастопола (SWF)
Співголова Чигиринського Комітету

translated by: Lyudmila Birko


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигирин відвідає делегація з американського міста-побратима