Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині можуть підвищити тарифи на воду
23 лютого 2017, 09:13 Друк

702a43adb8f8af68dd93a9a7f08f152fЧигиринці можуть платити більше за водопостачання та водовідведення. Підвищення тарифів пояснюють витратами на електроенергія  та збільшенням мінімальної зарплати. Про це повідомляють у прес-службі комунального підприємства «Чигирин».

-        Необхідність зміни ціни/тарифу на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення пов’язана з невідповідністю чинних тарифів, які введено в дію з 01.01.2013, - пояснюють у КП «Чигирин». –

Так,релігійні організації, установи та організації, що фінансуються за рахунок бюджетів усіх рівнів, населення, яке проживає в приватних житлових будинках та багатоквартирних квартирах платитимуть 12,90 грн/куб. метр (водопостачання) та 15,08 грн/куб. метр (водовідведення).

Чигиринцям, які проживають в квартирах багатоквартирних будинків з технічними засобами обліку холодної води, 1 куб. метр водопостачання обходитиметься 14,02 грн, 1 куб. метр водовідведення 16,20 грн.

Зауваження і пропозиції щодо наміру змінити ціну/тариф приймаються письмово за адресою підприємства: вул. Енергетиків, 11/1 м. Чигирин протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього оголошення (на сайті КП «Чигирин» розмістили 15 лютого).


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині можуть підвищити тарифи на воду