Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Тіньки відвідали представники районної влади
27 лютого 2017, 10:17 Друк

1488190022 lkarnyaniy-040Днями в селі Тіньки Чигиринського району приїжджали представники консультативно-координаційної ради з питань місцевого самоврядування. У межах поїздки у селі оглянули комунальне підприємство «Світанок - Тіньки», яке забезпечує село питною водою. Також члени ради побували у дитячому садочку, сільській амбулаторії та загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Про це повідомили у прес-службі адміністрації Чигиринського району. 

У Тіньках представники влади взяли участь в урочистому відкритті спортивного залу місцевої школи. Спортзал реконструювали за рахунок спільних коштів обласного, районного та сільських бюджетів. 

Опісля у Будинку культури провели засідання, у ході якої обговорили перспективи розвитку громади в умовах реформування органів місцевого самоврядування, проблеми, переваги та недоліки такого об`єднання.

- Підбиваючи підсумки засідання наради, більшість присутніх притримувалися думки щодо об’єднання в єдину спільну громаду з центром в м. Чигирин, але підійшовши до вирішення даного питання по-господарськи, ґрунтовно зваживши всі «за» і «проти», - йдеться у повідомленні прес-служби.

По завершенню засідання члени консультативно-координаційної ради подивилися концертну програму Тіньківського колективу художньої самодіяльності. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Тіньки відвідали представники районної влади