Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У районі тренувалися рятувальники
03 березня 2017, 10:49 Друк

IMG 0032Вчора, 2 березня, на Чигиринщині провели тактико-спеціальні навчання з ліквідації умовної надзвичайної ситуації. Тренування пройшли в районному територіальному центрі по обслуговуванню населення та надання соціальної допомоги.

Про це повідомляють у прес-службі УДСНС України у Черкаській області.

У тренуваннях взяли участь фахівці 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Чигирин. Вони згідно з планом навчань, відпрацювали три завдання. Серед них було проведення евакуації людей, захист суміжних помешкань і безпосередньо дії з ліквідації умовної пожежі.

Враховуючи досвід пожеж на аналогічних спорудах, рятувальники вдосконалили свої навички щодо боротьби із вогнем у сильно задимленому приміщенні.

Керівний склад, крім відпрацювання тактичних схем та проведення бойового розгортання, здійснив відповідні розрахунки необхідної кількості ресурсів для пошуку та порятунку людей, а також успішної боротьби з вогнем.

Загалом для проведення навчання була задіяна 1 одиниця техніки та 6 чоловік особового складу.

Також фахівці “Служби порятунку “101” після завершення навчань провели інформаційно-просвітницьку роботу з роз’яснення правил пожежної безпеки в побуті та в приміщеннях для персоналу закладу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У районі тренувалися рятувальники