Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Холодний Яр заполонив цвіт підсніжників
06 березня 2017, 13:50 Друк

17098542 666196200232115 213514985811908519 nВесна на Черкащині буяє на повну силу. Уже сьогодні на просторах Холодного Яру зацвіли перші підсніжники.

Про це пише «ГромЧе» з посиланням на допис у Фейсбуці народного депутата України Олега Петренка.

-        Напевно, сьогодні чи не вперше у вирі політичних подій по-справжньому відчув початок весни, - написав нардеп Петренко. - Посприяло цьому справжнє холодноярське диво, від якого неможливо очей відірвати. Розташоване воно серед затишних холодноярських ярів під захистом скіфських валів.

Протягом періоду цвітіння підсніжники охоронятимуть понад 70 студентів ЧНУ ім. Б. Хмельницького та волонтерів. Про це народний обранець також згадав у своєму дописі:

-        Хочу висловити величезне ДЯКУЮ справжній берегині Холодного Яру Ользі Галушко (співробітник Національного історико-культурного заповідника “Чигирин” – ред.) за те, що вже який рік поспіль організовує студентів-екологів та активістів Національного корпусу для захисту підсніжників складчастих.

На території чигиринських лісів цвіте особливий вид - підсніжник складчастий. Назва його походить від грецьких слів, які в перекладі означають «молочно-квітковий». Цей вид зустрічається в передгір'ях та горах, на узбіччі лісів і в чагарниках.  Холодний Яр – це єдине у світі рівнинне місце, де проростає складчастий підсніжник. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Холодний Яр заполонив цвіт підсніжників