Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Бібліотеку місцевого музею поповнили новим виданням
07 березня 2017, 14:06 Друк

p1640036Нещодавно бібліотека Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» поповнилася новим виданням – «Словник-довідник з археології Черкащини». Його автором є професійний археолог, кандидат історичних наук, методист відділення історії МАН України Нераденко Тетяна Миколаївна. Кілька примірників цього видання автор подарувала заповіднику.

Про це поінформували на сайті НІКЗ «Чигирин».

Словник-довідник містить інформаційні матеріали з археологічної спадщини Черкаського краю та тлумачення пов’язаних з нею термінів, понять та явищ, що викладені у 1938 статтях. Статті охоплюють найвідоміші археологічні пам’ятки Черкащини від палеоліту до ранньомодерного часу, відомості про археологічні культури, інформація про унікальні знахідки, археологічні експозиції музеїв та заповідників та інші матеріали. Майже кожна стаття проілюстрована.

Условнику-довіднику вміщено багато матеріалів, що стосуються археології Чигиринщини. Серед них - статті про дослідників археологічної спадщини Чигиринщини, археологічні культури, виявлені на Чигиринщині, археологічні пам’ятки нашого краю та інша цікава і корисна інформація.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Бібліотеку місцевого музею поповнили новим виданням