Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Більше 6 млрд грн. капітальних інвестицій освоїли на Черкащині
09 березня 2017, 15:22 Друк

івестиції архів-e1488898491271Понад 6 млрд грн капітальних інвестицій освоєно на Черкащині торік. Створення сприятливих умов для бізнесування лишається пріоритетом обласної влади. Про це повідомив голова ОДА Юрій Ткаченко на прес-конференції.

За попередніми підрахунками, за індексом капітальних інвестицій у 2016 році Черкащина посідає 9-те місце по країні.

– Нині ми продовжуємо роботу над індустріальним парком «Золотоноша», – каже Юрій Ткаченко. – Серед завдань: його реєстрація в Мінекономрозвитку, пошук керуючих компаній та учасників і початок облаштування інфраструктури. Це все зафіксовано у Програмі соціально-економічного розвитку області. Її уже 24 березня розгляне обласна рада. Також ми й надалі працюватимемо над промоцією інвестиційних можливостей регіону. У планах – відкриття офісу із супроводу інвестицій при Агенції регіонального розвитку.

Нагадаємо, найближчим часом в обласному центрі відкриють завод із виробництва побутової техніки. Ідеться про 500 нових робочих місць. Цей проект президент холдингу Saturn Олександр Громико презентував на торішньому ІІ Міжнародному черкаському інвестиційному форумі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Більше 6 млрд грн. капітальних інвестицій освоїли на Черкащині