Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Через підсніжники у Холодному Яру ледь не дійшло до бійки
10 березня 2017, 15:22 Друк

670d3369559cd4f24e79046d6372a0e9В урочищі Холодний Яр 8 березня на території острівного локалітету підсніжника складчастого свободівці виявили порушників, які рвали червонокнижну рослину. Після того, як націоналісти зробили їм зауваження порушники пішли на конфлікт.

Про це повідомляє прес-служба ВО «Свобода» у Черкаській області.

Від початку цвітіння підсніжника складчастого екологічні інспектори, студенти Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького та небайдужі активісти чергують біля квітів аби не допустити їх знищення та проводити просвітницьку роботу серед відвідувачів. Свободівці також беруть участь у чергуваннях, допомагають матеріальними та людськими ресурсами.

Саме 8 березня відвідати охоронців приїхали депутати Черкаської обласної та міської рад від ВО «Свобода» Юрій Ботнар, Оксана Ковбоша, Сергій Воронов та Андрій Куча разом із черкаськими свободівцями.

-        Прогулюючись лісом ми почули як неподалік від нас люди щось говорять про те, що підсніжники можна рвати й нічого за це не буде. Коли ми підійшли до цієї компанії, то ними було вже зірвано два десятки квітів. Зробивши зауваження, ми вирішили покликати екологічних інспекторів для фіксації правопорушення та подальшого стягнення з порушників штрафу. Поки ми чекали інспекторів один чоловік почав викликати нас на конфлікт і намагався його перевести зі словесного в фізичний. Звісно ж ми не піддавалися на провокацію, − розповідає про ситуацію Андрій Куча.

Керівниця чергувань Ольга Галушка намагалася налагодити ситуацію, проте порушники продовжували поводити себе грубо та наприкінці розмови розпочали бійку.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Через підсніжники у Холодному Яру ледь не дійшло до бійки