Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В Україні збільшать підтримку фермерських господарств
13 березня 2017, 12:03 Друк

agro supportНа наступний рік в Україні передбачають збільшення фінансової підтримки фермерських господарств. Про це повідомив міністр аграрної політики та продовольства України Тарас Кутовий під час інтерв’ю, інформує прес-служба Мінагрополітики.

-У цьому році Укрдержфондом передбачено 65 млн грн на фінансову підтримку фермерів. Проте, мені б хотілося, щоб на наступний рік ця сума зросла до 1 мільярда. Якщо це вдасться зробити, тоді буде якісна системна зміна і люди отримають оборотні кошти, – наголосив Тарас Кутовий.

За словами міністра, така допомога збільшить цільову аудиторію отримувачів фінансової допомоги. Держпідтримку отримають ті, хто є фермером у юридичному формулюванні. Також будуть встановлені обмеження по обсягу земель, що обробляються.

Нагадаємо, що за державною програмою квазіакумуляції ПДВ у розмірі 4 млрд грн, 10% від суми (550 млн грн) направлено на компенсацію від купівлі агропромислової техніки. Тобто, при придбанні техніки українського виробника державою компенсується 20% від її вартості.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В Україні збільшать підтримку фермерських господарств