Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині організовують велотури Холодним Яром
14 березня 2017, 10:56 Друк

9f935be2eef973f0b698aa23672f649cТорік на Черкащині провели конкурс мікрогрантових проектів для сільського населення «Село: кроки до розвитку». Переможцям вручали по 40 тис грн. на втілення їхніх задумів. Як вдається реалізувати задумане, дізнавався «Прочерк» у ентузіастів, які взялися розвивати на селі суспільно-корисний бізнес.

Один з таких проектів розробили для любителів активного відпочинку на природі. Туристичні походи та поїздки – пропонують члени кооперативу «Велотури Холодним Яром».

– Кілька власників садиб «зеленого туризму» домовилися між собою про створення кооперативу, – розповіла одна з його учасниць Євгенія Помогайбо. – На кошти гранту від «Миронівського хлібопродукту» придбали 7 якісних велосипедів та дві газонокосарки. Останні необхідні для того, щоб розчищати місце під наметове містечко.

Фахівець із туризму Лариса Тімохіна розробила 22 холодноярські маршрути для поїздок на велосипедах із ночівлею в садибах або в наметах. Розраховані вони, головним чином, на молодь, але доступні й дітям, і людям старшого віку, адже денні переїзди становлять не більше 20-25 км.

На маршрутах велотуру – відвідання двох православних монастирів, печер, холодноярських джерел, історичних пам’яток, музеїв. Багатьом подобається оглядати унікальні дерева Холодного Яру, серед яких найдавніше дерево України – дуб Максима Залізняка.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині організовують велотури Холодним Яром