Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Тіньках пожежники вчили школярів правил безпеки
16 березня 2017, 12:54 Друк

6220914 березня у загальноосвітній школі у селі Тіньки пройшла навчально-пізнавальну громадську акцію "Запобігти. Врятувати. Допомогти". Співробітники 16-ї пожежно-рятувальної частини УДСНС у Черкаській області поспілкувалися із учнями та педагогами, пише «Прес-центр».

Спілкуючись із молоддю представники ДСНС намагалися навчити учнів базовим правилам безпечної життєдіяльності, вмінню діяти впевнено та рішуче під час можливої надзвичайної події. У ігровій формі, використовуючи статистику та приклади із бойової роботи рятувальники розповіли дітям про можливі небезпеки, які можуть їх підстерігати у повсякденному житті.

Подібні заходи завдяки поєднанню навчальної та практичної складових залишаються однією із найбільш дієвих форм спрямованих профілактикою пожеж. Зустрічі на базі навчальних закладів дають можливість суттєво зменшити виникнення надзвичайних ситуацій за участю дітей. Дозволяють підняти культуру у повсякденному житті і навчити дітей не лише уникати небезпеки але, й за потреби впевнено реагувати на можливі небезпеки у складній ситуації.

-        Після проведення таких заходів діти усвідомлюють всю важливість професії рятувальника та складність безпосередньої роботи у пожежно-рятувальних підрозділів, що несе в собі ще й попередження хибних викликів, - переконані в прес-службі УДСНС.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Тіньках пожежники вчили школярів правил безпеки