Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині цього тижня пануватиме весняне тепло
21 березня 2017, 08:40 Друк

af98d37252a518f75e8b90bdfa 5f64062aЦього тижня у формуванні погоди буде відігравати радіаційний фактор: поступово збільшиться тривалість дня, висота сонця над горизонтом та кількість надходження сонячної енергії.

Про це повідомляють у прес-службі Черкаського обласного центру з гідрометеорології.

21-22 березня очікується підвищення температурного фону за рахунок денних температур – 12-17º тепла. У нічні години будуть невеликі морози – близько 0º.

23-24 березня температурний фон буде позитивним впродовж доби – вночі 3-8º тепла, вдень 10-15º тепла. До кінця робочого тижня суттєвих опадів не передбачається.

Як повідомив начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань, перша половина березня відзначилася на Черкащині підвищеним середнім температурним фоном – на 2-10º. Така погода більше відповідає кінцю березня-початку квітня. Проте, суттєвих опадів не спостерігалося із середини третьої декади лютого, лише 19 березня пройшли дощі – кількістю 3-6 мм. Максимальні температури вдень були +8+13º, ночі були холодними – 1-4 тепла, в окремі дні спостерігалося зниження температури повітря до 4 морозу.

У п’ятницю 17 березня у Черкасах спостерігалася гроза, що вважається літнім та небезпечним явищем погоди. В неділю 19 березня метеостанцією Сміла було зафіксовано випадіння граду – діаметром 10 мм, що вважається небезпечним явищем погоди та нетиповим для цього місяця. Востаннє град в березні спостерігався в Смілі у 1966 та 1971 роках.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині цього тижня пануватиме весняне тепло