Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Черкащині більше 6 тис. школярів цьогоріч складатимуть ДПА та ЗНО
23 березня 2017, 14:30 Друк

zno-2017-e1490264856611Майже 6,7 тис. школярів зареєструвалися на скаладання ЗНО у 2017 році. З них понад 5,8 тисяч осіб – випускники навчальних закладів системи загальної середньої освіти. Ще більше 850 осіб – це випускники минулих років і студентів навчальних закладів системи профтехосвіти та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації.

Такі результати реєстрації повідомив начальник управління освіти і науки Черкаської ОДА Валерій Данилевський.

Водночас проходити пробне зовнішнє незалежне оцінювання цьогоріч зголосилися майже 4,4 тисяч охочих.

– Загалом для проходження ЗНО та державної підсумкової атестації в області створено 41 пункт тестування, з них 27 – у загальноосвітніх навчальних закладах, 12 – у вищих навчальних закладах І-ІІ і ІІІ-ІV рівнів акредитації, – зазначив Валерій Данилевський. – Такі пункти розташовані у 10 округах. Зокрема у Золотоноші, Черкасах, Смілі, Умані, Жашкові, Корсунь-Шевченківському, Шполі, Тальному, Монастирищі, Маньківці.

Для проведення пробного ЗНО в районах та містах області створили 26 пунктів тестування, що функціонуватимуть на базі загальноосвітніх навчальних закладів та вищих навчальних закладів ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Нагадаємо, ще у лютому розпочали працювати два консультаційні пункти з реєстрації на базі Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького та Уманського державного педагогічного університету ім. П.Тичини. Тут всі бажаючі складати ЗНО можуть отримати консультаційну та технічну допомогу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Черкащині більше 6 тис. школярів цьогоріч складатимуть ДПА та ЗНО