Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На трасі Канів-Чигирин-Кременчук проводять ямковий ремонт дороги
24 березня 2017, 11:19 Друк

1430219814 a56ad9e-fetchimage.ashx-Районні філії ДП «Черкаський облавтодор» 23 березня виконав ямковий ремонт на майже 2,3 тис. кв. м доріг загального користування державного значення. На дорогах області щодня працює близько 20-ти ремонтних бригад, інформують в САД Черкащини.

Підрядні організації використовують сировину чотирьох місцевих асфальтобетонних заводів. Роботи з ремонту дорожнього покриття проводились з використанням гарячого асфальтобетону та струменевим методом. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме і надалі, якщо не завадять погодні умови.

Роботи з ямкового ремонту тривали  практично у кожному районі Черкащини на автодорогах М-05 Київ-Одеса, М-12 Стрий-Тернопіль-Кіровоград-Знам’янка, Н-01 Київ-Знам’янка, Н-08 Бориспіль-Дніпропетровськ-Запоріжжя, Н-16 Золотоноша-Черкаси-Сміла-Умань, Р-04 Київ-Фастів-Біла Церква-Тараща-Звенигородка, Р-10 Канів-Чигирин-Кременчук, Т-24-03 Орадівка-Христинівка-Жашків-Корсунь-Шевченківський-Мошни та на двох дорогах місцевого значення у Катеринопільському та Кам’янському районах області. Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування та благоустрою узбіч автошляхів.

Окрім того, було облаштовано 17 кв. м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорозі М-05 Київ-Одеса.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На трасі Канів-Чигирин-Кременчук проводять ямковий ремонт дороги