Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкаські вогнеборці тренувалися на чигиринському сільгосппідприємстві
27 березня 2017, 09:50 Друк

IMG 0364На території сільськогосподарського підприємства ТОВ СП «НІБУЛОН» (с. Вітове на Чигиринщині) минулої п’ятниці, 24 березня, пройшли тактико-спеціальні навчання. Їхньої головною метою стало досконале вивчення об’єкта зернопереробної галузі.

Про це інформує прес-служба Управління ДСНС у Черкаській області.

За тактичним задумом,  внаслідок порушення технологічного процесу сушильної установки в сушарні виникла пожежа. Вогонь миттєво поширився на значну площу та утворив сильне задимлення. Пожежу виявив робітник підприємства, який відразу повідомив адміністрацію об’єкта. При отриманні інформації про пожежу адміністрація об’єкта прийняла рішення щодо зупинки сушильної установки та за телефоном «101» повідомила пожежно-рятувальну службу.

Одразу до ліквідації пожежі приступила добровільна пожежна дружина підприємства. Вона, у першу чергу, організувала евакуацію обслуговуючого персоналу.

У відповідності до плану залучення сил та засобів на місце події, за підвищеним номером виклику, прибули чергові караули 16-ї Державної пожежно-рятувальної частини у складі двох відділень. Для безперебійної подачі води автоцистерни встановили на об’єктові пожежні гідранти. Під час гасіння умовної пожежі вогнеборці розгорнули штаб пожежогасіння та створили дві оперативні дільниці, які зосередили свої дії на рятуванні людей та ліквідації пожежі.

Під час навчань співробітники ДСНС показали свій високий рівень професіоналізму у тактиці боротьби з вогнем і умовна пожежа була швидко ліквідована.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкаські вогнеборці тренувалися на чигиринському сільгосппідприємстві