Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

«Потребуєш – візьми, можеш – поклади»: чигиринський магазин долучився до благодійної акції
27 березня 2017, 10:10 Друк

IMG 20170326 1703330000У чигиринському магазині «Мінімаркет» по вул. Дорошенка облаштували місце для акції «Потребуєш – візьми, можеш – поклади». Наразі у місті поки один торгівельний пункт долучився до проекту, повідомляє «Вмісті».

Як повідомила продавчиня магазину, акцію запровадили випадково. Одного ранку в магазин завітав добре одягнутий чоловік та замовив сім хлібин. У нього поцікавились, який саме вид хліба йому потрібен. На що покупець відповів – «Той, котрий користується найбільшим попитом». А далі сказав, щоб ці сім хлібин дати тим, хто цього потребує. Саме після цього в магазині запровадили акцію «Потребуєш – візьми, можеш – поклади».

Як недивно, акція прижилась та знаходить підтримку в тих, хто купує продукти та залишає їх. Також не може не дивувати поведінка тих, хто потребує такої допомоги. Люди заходять в магазин та запитують – чи дійсно можна взяти продукти з кошику і чи дійсно за нього не потрібно платити.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин «Потребуєш – візьми, можеш – поклади»: чигиринський магазин долучився до благодійної акції