Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Проект нового спорткомплексу у Чигирині з’явився на «Спільнокошті»
28 березня 2017, 14:13 Друк

17522442 1345385925525005 1897827454 oГартівня нащадків козацького роду. Проект під такою назвою нещодавно з’явився на всеукраїнській краундфандинговій платформі «Спільнокошт». Його ініціатори мають намір виготовити та встановити у гетьманській столиці новий спортивний комплекс

, пише «ГромЧе».

Ініціаторами проекту виступили активісти громадської організації Громадянський рух «За процвітання Черкащини». Така ідея з’явилася після зйомки чигиринськими школярами зворушливого відео. Ролик із символічною назвою «Як козаки спортом займалися» демонструє, як фізичному розвитку підлітків заважає брак спортивного оснащення.

«Можливо, в це буде важко повірити людям, які мешкають у мегаполісах, де є безліч можливостей для розвитку підростаючого покоління... Але кожен, хто й сам родом з маленького міста, підтвердить як часто йому бракувало "трампліна для переможного старту". Бракувало елементарного - умов, здатних розкрити його можливості наповну,» - розповідають автори проекту.

Активісти просять небайдужних інвестувати у спортивне майбутнє чигиринських школярів. За зібрані кошти встановлять комплекс на відкритому повітрі. Таку ідею втілять для спільного блага: на спортмайданчику просто неба зможе займатися кожен охочий.

Автори проекту зазначають, що уже знайшли мецената, який готовий частково фінансувати проект. Додатково мають зібрати в мережі ще 25 тисяч гривень.  

«Хлопці та дівчата з Чигирина живуть на території гетьманської столиці. Вони навчаються, креативлять,  виступають, вигадують та реалізовують різні проекти і мріють займатися спортом», – відзначають активісти.

Підтримати ініціативу може кожен небайдужий на сторінці проекту.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Проект нового спорткомплексу у Чигирині з’явився на «Спільнокошті»