Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Проект фестивалю «Холодноярська проща» презентували в Черкасах
30 березня 2017, 13:49 Друк

17577665 1336286689764252 349944096 n-e1490799149728 1Сьогодні, 29 березня, у Черкаській облдержадміністрації презентували проект фестивалю «Холодноярська проща». Провести захід запланували 24-28 липня на Чигиринщині, пише «ГромЧе» з посиланням на прес-службу ЧОДА.

Ще два роки тому в області започаткували нову традицію – військове паломництво. На цю справу всіх благословив предстоятель Української православної церкви Київського патріархату Філарет. Тоді понад півсотні бійців упродовж вихідних набиралися духовних сил на Чигиринщині. Нині ж організатори планують зробити фестиваль масштабнішим.

– «Холодноярська проща» – справді унікальний проект, – зауважив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко. – Це духовно-психологічна реабілітація наших воїнів. Ще й в унікальному місці – Холодному Яру. Там панує дух свободи й боротьби. Сама земля надихає. Тому я дуже радий, що цей проект набуває масштабів і виходитиме на новий рівень. Зі свого боку обіцяємо його підтримувати, як це робили досі. Я також мав розмову з міністром культури України Євгеном Нищуком із цього приводу – щоби заручитися підтримкою і на державному рівні. Саме в таких масових патріотичних заходах нині є нагальна потреба.

На думку одного з ідейників проекту митрополита Черкаського та Чигиринського Іоана, «Холодноярська проща» має об’єднати всю Україну і стати «лабораторією з перетворення душ українців».


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Проект фестивалю «Холодноярська проща» презентували в Черкасах