Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Районна влада взялась за захист прав дітей
31 березня 2017, 06:38 Друк

1490859753 izobrazhenie-059Нещодавно районна адміністрація обговорювали питання захисту прав дітей. Відповідне засідання провів перший заступник голови райдержадміністрації Віктор Лисенко.

Про це повідомляє прес-служба Чигиринської районної адміністрації.

На розгляд членів комісії були винесені питання про неповнолітню дитину, яка залишилась без батьківського піклування та вжиття заходів по збереженню її життя та здоров`я, про розгляд листа щодо сім`ї , що виховує малолітніх дітей, які не зареєстровані в установленому порядку. Також обговорювали питання про доцільність/недоцільність відібрання без позбавлення батьківських прав малолітніх дітей від матері, про затвердження індивідуальних планів соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставинах, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Опісля обговорень комісія прийняла такі рішення:
- службі у справах дітей та ЦСССДМ тримати на контролі сім`ю, до якої тимчасово влаштована неповнолітня дитина;
- рекомендувати громадянці звернутися до Чигиринського районного суду Черкаської області про встановлення факту батьківства та протягом 3 місяців надати ССД свідоцтво про народження дітей;
- направити лист до Чигиринського районного суду Черкаської області з поясненнями щодо неможливості надання висновку про доцільність/недоцільність відібрання без позбавлення батьківських прав малолітніх дітей;
- затвердити індивідуальні плани соціального захисту дітей, які опинилися у складних життєвих обставин, дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Районна влада взялась за захист прав дітей