Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Ремонт доріг в області обійдеться майже у півмільярда гривень
03 квітня 2017, 15:01 Друк

6529c78b4a0f053f2334f0419772be6d11923673Служба автомобільних доріг в Черкаській області оголосила тендер на експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного та місцевого значення та штучних споруд на них. Очікувана вартість – 417 млн. грн., пише «ІнфоМІСТ».

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 17 квітня, початок аукціону – 23 травня.

Аукціон розбитий на 2 лоти. На утримання ділянки автомобільної дороги загального користування державного значення та споруд на ній М-05 Київ-Одеса км 237+108 – км 274+360, що пролягає по Черкаській та Кіровоградській областях, передбачено 295 млн грн. Очікувана вартість другого лота (експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування місцевого значення та штучних споруд на них) – 122 млн грн.

Техзавданням передбачено засипання промоїн і ям, копання повітряних воронок, очищення водовідвідних канав, укріплення узбіч, ямковий ремонт асфальтобетонного покриття, улаштування вирівнюючого шару з асфальтобетонної суміші без застосування укладальників асфальтобетону, фарбування, заміна щитків дорожніх знаків, очищення від бруду елементів штучних споруд, прибирання підземних переходів, ремонт пошкодженої штукатурки мостів та труб, а також зимове утримання та озеленення.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Ремонт доріг в області обійдеться майже у півмільярда гривень