Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Сьогодні у Чигирині запрошують на заняття «Школи майбутнього пенсіонера»
04 квітня 2017, 08:23 Друк

6 u756Сьогодні, 4 квітня, у Чигирині пройде чергове заняття «Школа майбутнього пенсіонера». На захід запрошують у ДП «Чигиринське лісове господарство», пише «Вмісті».

«Для покращення поінформованості осіб передпенсійного віку, працюючих осіб, інших осіб верств населення щодо державної політики у сфері пенсійного забезпечення, роз’яснення чинників, які впливають на розмір пенсії у Чигиринському об’єднаному управлінні працює „Школа майбутнього пенсіонера”,» - йдеться у повідомленні на сайті Всеукраїнської асоціації пенсіонерів.

На занятті спеціалісти сектору обслуговування громадян нададуть практичну допомогу, провівши правову оцінку документів, які стануть базою для нарахування пенсії. Вони нададуть практичну допомогу у витребуванні необхідних документів, проведуть перевірку достовірності наданої інформації, сформують підготовчу пенсійну справу. Також фахівці проінформують про дату та результати звернення, розкажуть про право на добровільну участь у системі загальнообов’язкового пенсійного страхування та про можливість отримання послуг дистанційно.

До участі в «імпровізованих» заняттях запрошує усіх охочих. Особливо корисним інформація буде для тих, чий пенсійний вік настане у 2017 році.

Детальну інформацію про заняття можна отримати за тел. 2 68 58.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Сьогодні у Чигирині запрошують на заняття «Школи майбутнього пенсіонера»