Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Черкащина долучиться до Всеукраїнського дня благоустрою
04 квітня 2017, 09:55 Друк

58db640bd6a83-У цю суботу, 8 квітня, в Україні пройде День благоустрою. До вседержавного прибирання долучиться і Черкащина. Про це повідомив директор Департаменту містобудування, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства ОДА Сергій Демиденко.

Так, Департамент містобудування підготовив проект розпорядження «Про проведення в області дня благоустрою», сформував обласний план заходів, що погоджені з районними державними адміністраціями та виконкомами міських рад міст обласного значення.

Серед основних завдань: упорядкування та приведення в належний санітарний стан парків, скверів, прибудинкових територій, дитячих, спортивних майданчиків, об’єктів масового перебування та відпочинку населення; прибирання вулиць, доріг, тротуарів, зупинок міського транспорту. Також планують облаштування кладовищ, братських могил, меморіальних комплексів та місць почесних поховань.

У межах Дня благоустрою очікують висаджування саджанців дерев та кущів, приведення у належний стан газонів і квітників. До цього в області хочуть ліквідувати несанкціоновані сміттєзвалища побутових відходів на території населених пунктів області та у лісосмугах та забезпечити очищення від сміття берегів водойм.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Черкащина долучиться до Всеукраїнського дня благоустрою