Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринські школярі вибороли бронзу на обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв
04 квітня 2017, 10:20 Друк

8559 17629628 229407750867517 4277414407956496893 nУчні Чигиринського НВК №3 31 березня здобули ІІІ місце на обласному етапі ХІ Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів. Про йдеться у повідомленні на сайті «Новий формат Чигирина».

Чигиринське лісництво створене за ініціативою дирекцій Чигиринського НВК №3 та ДП «Чигиринського лісового господарства» назвали «Богданівець».

Під час участі в обласному конкурсі «богданівці» презентували символіку, структуру, принципи та напрямки діяльності лісництва та результати роботи за напрямками: просвітницька діяльність; дослідницько-експериментальна робота; природоохоронна активність: охорона лісу та його відновлення; профорієнтаційна робота.

Учнівський та педагогічний колектив висловлюють щиру вдячність за допомогу в підготовці до конкурсу та наставництво головному лісничому ДП «Чигиринське лісове господарство» Перову Сергію Григоровичу.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринські школярі вибороли бронзу на обласному етапі Всеукраїнського зльоту учнівських лісництв