Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринщина не справляється із призовом на строкову службу
11 квітня 2017, 11:12 Друк

top-photo-e1491823094589Чигиринський та Уманський райони не виконали план з призову на строкову службу. Загалом же по області план виконаний лише трохи більше, ніж на половину. Про це вчора, 10 квітня, повідомив заступник обласного військового комісара Олег Захаренко.

На сьогодні найкраще виконав поставлене завдання з набору кандидатів на строкову службу для відправки до навчальних частин Жашківський район. Тут поставлений план виконали стовідсотково. Гідні результати також демонструють на Лисянщині, Кам’янщині та Чорнобаївщині. Решта поки що спрацювали лише на 50%. Втім, за словами заступника обласного військового комісара, два райони області – в аутсайдерах. Зокрема, Уманський та Чигиринський.

– На жаль, представники місцевого самоврядування часто просто самоусуваються від виконання поставленого завдання та не сприяють військовому комісаріату, – наголосив Олег Захаренко. – Загалом ситуація з призову строковиків доволі складна. Сьогодні на деяких голів сільських рад доводиться накладати адміністративні стягнення щодо невиконання військового обліку та планів з призову на строкову службу.

Нагадаємо, строковики в зону проведення антитерористичної операції не направляються. Після проходження півторарічної служби нинішні призовники складатимуть віськово навчений ресурс Черкащини.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринщина не справляється із призовом на строкову службу