Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На «Арсеналі Ідей» розважав киян чигиринський заповідник
12 квітня 2017, 12:01 Друк

-1747Національний історико-культурний заповідник «Чигирин» взяв участь в Інтерактивному освітньому фестивалі для дітей і підлітків «Арсенал Ідей». Він пройшов з 5 по 9 квітня у Києві, пише «ГромЧе» з посиланням на прес-службу НІКЗ «Чигирин».

Цього року на фестивалі представили 12 інтерактивних майстерень, об’єднаних однією темою. Зокрема, музика, література, етнографія та ін.

НІКЗ «Чигирин» розмістили в майстерні історії. Для відвідувачів пропонували велику освітньо-ігрову програму. Найменші мали можливість пройти лабіринтом до Чигиринської фортеці, поскладати кубики із зображеннями пам’яток заповідника та картин з фондової колекції закладу, розфарбувати флаєр-розмальовку із зображенням стародавнього Чигирина.

Старші грали у меморі «Сформуй музейну колекцію», під час якої діти знайомились з цікавими предметами з колекції музею Богдана Хмельницького. Родзинкою стенду стала копія пічної кахлі «Сотник і джура» (XVII ст.), знайдена під час археологічних розкопок в приміському маєтку Хмельницьких в с.Суботів.

Також чигиринський заповідник організував мега-ходилку «В пошуках гетьманського скарбу». Тут можна було і пограти, кидаючи великий м’який кубик, і дізнатися багато цікавого про Чигиринщину, і перевірити свої знання, відповідаючи на запитання. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На «Арсеналі Ідей» розважав киян чигиринський заповідник