Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Місцевий заповідник проведе науково-практичну конференцію
14 квітня 2017, 09:07 Друк

bigstock-Speaker-at-Business-Conference-64962394До 15 жовтня триває прийом заявок на участь у конференції “Чигиринщина: історія і сьогодення”. Тематичні напрямки зустрічі охоплюють археологію, культуру, релігію та туризм на території Чигиринського району, пише «ГромЧе» з посиланням на прес-службу НІКЗ «Чигирин».

«Запрошуємо Вас взяти участь у роботі VІ науково-практичної конференції “Чигиринщина: історія і сьогодення”, – зазначають організатори.

Сама ж конференція відбудеться у листопаді 2017 року в Чигирині. Точна дата буде вказана у запрошенні на конференцію.

Серед тематичних напрямків конференції є «Чигиринщина в контексті державотворчих процесів в Україні XVI-XXI ст.», «Археологічні дослідження Чигиринщини», «Історичні постаті України та Чигиринщина», «Культурна спадщина Чигиринщини», «Релігійне життя України та Чигиринщина», «Туристично-рекреаційний потенціал Чигиринщини: перспективи розвитку» та «Актуальні питання історії та сьогодення музейництва, пам’яткоохоронної справи, краєзнавства».

Заявки та тези доповідей просять надсилати за адресою: Національний історико-культурний заповідник “Чигирин”, вул. Грушевського, 26, м. Чигирин, Черкаська область, 20901, e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду .

Організаційний комітет за підсумками конференції планує видати збірку статей.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Місцевий заповідник проведе науково-практичну конференцію