Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині реалізують зворушливий соціальний проект для літніх українців
19 квітня 2017, 13:53 Друк

1У межах фестивалю VIRA FEST на Чигиринщині реалізують особливий соціальний проект «Мудрість – у спадок». Його учасниками стануть українці поважного віку, що нині мешкають у будинках престарілих.

Про це пише сайт «Колодар».

– Усе почалось із зворушливого фотопроекту, який вдалось реалізувати спільно з фотографом Олексієм Бадером. Зйомки відбулись у Ватутінському центрі соціальної опіки, де мешкають одночасно люди поважного віку, і молоді мами з дітками, – відзначають організатори – активісти Громадянського руху «За процвітання Черкащини».

Під час зйомок представники старшого покоління мали нагоду поспілкуватись із малечею. Результатом стала серія світлин, а також відеоролик про учасників проектів.

– Це було надзвичайно зворушливо. Відтак, вирішили продовжити проект «Мудрість – у спадок», організувавши поїздку для людей поважного віку на фестиваль VIRA FEST. Тут діятиме майданчик активностей, де підростаюче покоління зможе долучитися до низки безкоштовних майстер-класів і перейняти досвід старших людей, – констатують організатори.

У межах фестивалю VIRA FEST 3-4 червня організатори облаштують локацію, де бабусі та дідусі зможуть передати свій досвід підростаючому поколінню. Тут відбуватимуться тематичні майстер-класи від мешканців будинків престарілих для молоді та дітей. Серед них планують організувати «Бабусин коровай», «Солом’яний бичок», «Віночок-оберіг» та «Хустка-хусточка». Ці заходи зафіксують на відео та викладуть у мережу для загального доступу.

Підтримати зворушливий проект нині може кожен. Наразі відбувається збір коштів на реалізацію проекту «Мудрість – у спадок» на Всеукраїнській краудфандинговій платформі Спільнокошт. Реалізацію проекту запланували  на 3 червня.

ВІДЕО МОЖНА ПЕРЕГЛЯНУТИ ТУТ.253


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині реалізують зворушливий соціальний проект для літніх українців