Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У центрі зайнятості повідомили, скількох осіб з інвалідністю забезпечили роботою
20 квітня 2017, 15:38 Друк

invalidi-ato-trudoustroistvo-625x439Сьогодні в центрах зайнятості Черкаської області забезпечено безперешкодне отримання громадянами з інвалідністю комплексу послуг із пошуку та підбору підходящої роботи, в тому числі тимчасової, професійного навчання, профорієнтації, отримання інформаційних послуг та юридичних консультацій, пише «Прочерк».

З початку 2017 року до служби зайнятості області звернулись понад 1100 безробітних осіб з інвалідністю, з них забезпеченні роботою майже 120 осіб.

Також для підвищення конкурентоспроможності осіб з обмеженими фізичними можливостями шляхом підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації, відповідно до потреб ринку праці та наявних рекомендацій медико-соціальних експертних комісій, у січні-березні цього року проходили професійне навчання за направленням служби зайнятості  73 особи з особливими потребами. Закінчили навчання 48 осіб, з них 35 осіб працевлаштовані за набутими професіями.

До громадських та інших робіт тимчасового характеру залучені 47 безробітних зазначеної категорії.

Для прискорення процесу інтегрування до ринку праці усіх клієнтів  з особливими потребами фахівці центрів зайнятості залучають їх до профорієнтаційних послуг. З початку року індивідуальні та групові консультації отримали 1062 особи.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У центрі зайнятості повідомили, скількох осіб з інвалідністю забезпечили роботою