Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринське підприємство провело День відкритих дверей
27 квітня 2017, 07:38 Друк

іфвапродлрпавіМинулого тижня, 19 квітня, ТОВ «РІКОН_ЛАЙН» організувало День відкритих дверей. Такий захід провели за ініціативи Чигиринського районного центру зайнятості. Для відвідувачів презентували новостворене зерносховище в районі, можливості спільного діалогу між роботодавцем та шукачами роботи.

Про це повідомила прес-служба Чигиринської міськради.

 У заході взяли участь заступник  директора Світлана Заїченко, провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Бузько та одинадцять  осіб, які наразі перебувають у пошуці роботи.

Світлана Заїченко презентувала своє підприємство, розповіла про його створення, діяльність, перспективи розвитку, умови праці, специфіку роботи та основні вимоги до працівників.

Провідний фахівець з питань зайнятості відділу взаємодії з роботодавцями Михайло Бузько розповів присутнім про ситуацію на ринку праці в місті, послуги, які надає центр зайнятості в частині економічної вигоди для роботодавців від співпраці з центром зайнятості. Також присутнім запропоновано участь в тимчасових роботах на даному підприємстві, що сприяє отриманню безробітними додаткового заробітку, підвищити кваліфікацію шляхом стажування у роботодавця і можливості  працювати на цьому підприємстві.

В ході зустрічі учасники заходу мали можливість побачити збудовані ангари  за новими технологіями, зернові транспортери.

«Проведений захід дозволив шукачам роботи ближче ознайомитися з умовами праці, отримати відповідь на питання, що їх цікавили а підприємству за  час створення зарекомендувати себе як одне з успішних підприємств на ринку праці Чигиринщини. Роботодавець у березні цього року створив три робочі місця та має на меті до кінця року  ще створити декілька робочих місць,» - повідомляють у прес-службі.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринське підприємство провело День відкритих дверей