Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Наприкінці тижня на Черкащині очікується суттєве зниження температури
03 травня 2017, 15:44 Друк

1370495127general pages i23125 pogoda v saratove i oblasti-640x400-e1493811661950За прогнозом синоптиків, до кінця робочого тижня утримається сонячна, суха та тепла погода. Температура повітря вночі 5-10º, вдень 16-22º. Проте вже сьогодні в атмосфері почалася перебудова синоптичних процесів, повідомляє начальник Черкаського обласного центру з гідрометеорології Віталій Постригань.

Великий північно-атлантичний циклон, який зараз над Баренцовим морем, почав повільно зміщуватися на схід, тому вже 7 травня, Україна опиниться в його тиловій частині. З північними вітрами у наш регіон буде надходити холодне арктичне повітря, і температура почне знижуватися. Тож наступний тиждень характеризуватиметься нестійкою та прохолодною погодою.

Загалом же, як і прогнозував гідрометцентр, сонячна суха та тепла погода у минулі вихідні та святкові дні сприяла доброму відпочинку, ефективному проведенню польових, господарських робіт та активному розвитку і росту всіх сільськогосподарських культур.

Проте за таких погодних умов швидко підвищився показник пожежної небезпеки до небезпечних та стихійних значень. Так, по всій області встановилася висока (4 клас), а у Золотоніському районі – надзвичайна пожежна небезпека (5 клас). Яскраве сонце, дефіцит дощу, посилений вітер та низька відносна вологість сприяли пересиханню насіннєвмісного шару грунту.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Наприкінці тижня на Черкащині очікується суттєве зниження температури