Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Медведівці вшанували 100-річчя подій Української революції
04 травня 2017, 12:15 Друк

1493573273 2У Медведівці 29 квітня українська спільнота святкувала 100-річчя подій Української революції. Тут же у колисці українського козацтва, де народився і виріс Максим Залізняк, відкрили пам’ятний знак «Слава Україні! – Україні Слава!».

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Чигиринської мерії.

Вперше вітання «Слава Україні», а відповідь «Україні Слава» у 1919 – 1920 роках було запроваджено на Холодноярщині, а згодом його підхопили борці за волю України змінивши відповідь на «Героям Слава!». 

Під звуки тулумбасів пам’ятний знак відкрили депутат обласної ради Юрій Ботнар та кіборг Андрій Шараскін позивний «Богема».

В рамках відзначення холодноярських подій 1917-1921 років, за сумлінне ставлення до виконання службових обов’язків, високий професіоналізм, відданість Батьківщині та українському народу, мужність та стійкість, проявлені при виконанні завдань у зоні проведення антитерористичної операції, вручено ювілейні відзнаки військовослужбовцям.

Далі відбулося освячення криниці Василя Чучупаки, покладання квітів до Меморіалу Героям Холодноярцям, пам’ятного знаку на місці останнього бою В. Чучупаки та Меморіального хреста на могилі сотника І. Компанійця.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Медведівці вшанували 100-річчя подій Української революції