Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині побували громадські активісти з США
10 травня 2017, 07:12 Друк

67898765434567Нещодавно у Чигирин приїхали члени громадської організації «Sebastopol World Friends». Вони завітали і до міської ради. На зустрічі обговорювали конкретні можливості реалізації програм, що вже існують, а також перспективи розробки та втілення нових ідей.

Про це повідомляє прес-службі Чигиринської міськради.

Зокрема, міський голова запропонував проводити Skype-конференції один раз на місяць. Це дасть можливість краще втілювати проекти.

Делегати зі США розповіли про деякі труднощі із проектом, над  яким вони нині працюють. Це збір коштів для відправлення гуманітарної допомоги у вигляді медичного обладнання на загальну суму 500 000 дол. США. Тому вони запропонували розробити проекти, які не будуть передбачати транспортування речей, обладнання тощо.

Ця пропозиція була підтримана учасниками зустрічі зі сторони Чигирина. Тому начальник відділу ЖКГ Олег Бунь запропонував іноземним партнерам підтримати проекти по навчанню працівників, що працюють в реабілітаційному центрі (колишня школа-інтернат). Для цього міська рада розробить відповідні проекти та надасть фінансування.

У разі здійснення такого проекту буде ефективне зрушення у відносинах між містами побратимами: Чигирином та Себастополем.

На зустрічі був присутній учасник Програми обміну «Відкритий світ» (2012), а нині начальник відділу ЖКГ, землеустрою та інвестиційної політики Олег Бунь, секретар міської ради Лариса Іващенко та міський голова Степан Буханець.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині побували громадські активісти з США