Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині замайорів прапор Євросоюзу
12 травня 2017, 07:40 Друк

1494508502 3Вчора, 11 травня, на території Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» урочисто підняли Державній Прапор України та Прапора Європейського Союзу. Таку подію організували з нагоди скасування візових вимог для українців.

Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської міськради.

В урочистій обстановці під Гімн України та Гімн Європи «Ода до радості» керівники району підняли Державний Прапор України та Прапор Європи.

 - Сьогодні напередодні відзначення Дня Європи ухвалено рішення Ради Міністрів Європейського Союзу щодо скасування візових вимог для громадян України,- зазначив голова районної державної адміністрації Володимир Клименко. - Сьогодні саме ми, українці, захищаємо Європу від варварства, тиранії, тероризму, агресії, мілітаризму, які нависли над всім нашим континентом. Ми, українці, сьогодні на передовій захисту європейської цивілізації. Наша Революція Гідності – була революцією за Європу. Наша боротьба проти російської агресії – є боротьбою за Європу. Тому День Європи – це є наше українське, історичне свято. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного українця.

Очільник району побажав учасникам церемонії мирного неба, добра та злагоди, наголосивши на тому, що розвиток Батьківщини - наша спільна мета, а добробут чигиринців – спільний обов’язок. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині замайорів прапор Євросоюзу