Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині пройшли обласні змагання за кубок Олексія Жирного
15 травня 2017, 09:45 Друк

1494759584 img 20170512 135702У Чигирині 12 травня в 16-й Державній пожежно-рятувальній частині пройшли змагання другої зони зональних обласних змагань серед пожежно-рятувальних підрозділів на кубок Олексія Жирного. Про це повідомляють у прес-службі Чигиринської районної адміністрації.

Позмагатися за перехідний кубок з’їхалися 8 команд підрозділів ДСНС області, серед яких дві команди з міста Черкас.

Змагання розпочалися з вправи по підняттю штурмової драбини у вікно четвертого поверху. Найкращий результат у цій вправі показала команда ДПРЧ-18 по охороні ПАТ «АЗОТ», яка змогла за 75.3 секунди завершити її виконання та не отримати штрафні бали. Ця ж команда перед початком змагань ставила собі завдання показати найкращий результат у вправі з встановлення висувної драбини у вікно третього поверху. Саме результат 17.9 секунд дав змогу учасникам піднятися на 1 місце та вибороти перемогу.

В запеклій боротьбі пройшли змагання і серед команд учасниць під час проведення бойового розгортання. Випередивши найближчу команду із Смілянського району на 7.44 секунди, переможцем у цьому виді стала таж сама команда з ДПРЧ-18.

Щодо участі юнацьких команд то переможцем цьогорічних змагань у вправі з бойового розгортання та одяганні бойового одягу стала команда Шполянського району. А юнача команда з Кам'янського району змогла вибороти перше місце по підняттю штурмовою драбиною у вікно другого поверху.

AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині пройшли обласні змагання за кубок Олексія Жирного