Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Кам’янщина хоче об’єднатися з Черкаським та Чигиринським районами
17 травня 2017, 13:09 Друк

1495010545 kamПро це йшла річ на робочій зустрічі щодо вивчення проекту Закону України «Про порядок утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж», яка відбулася 15 травня 2017 року під  головуванням голови Кам'янської районної ради Сергія Сундукова та першого заступника голови Кам'янської райдержадміністрації Богдана Солошенка, повідомляють «Новини Черкаси».

На засіданні були присутні: депутат районної ради, голова постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Тетяна Василенко; депутат районної ради, заступник голови постійної комісії з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення Костянтин Тамко; депутат районної ради, голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, зв’язків з об’єднаннями громадян та органами місцевого самоврядування, законності, правопорядку, боротьби зі злочинністю та антикорупційної політики Людмила Бойко; депутат районної ради Віталій Архип`юк; сільські голови; працівники апарату районної ради.

Ознайомившись із запропонованим проектом Закону України «Про порядок Утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж»,  присутні обговорили свої пропозиції та зауваження до даного законопроекту.

Зокрема, звучали окремі пропозиції щодо можливості вивчення питання об`єднання районів сусідніх областей. Також присутніх непокоїло невпорядковане сучасне «земельне» законодавство (розпорядником землі повинна бути громада району, в межах якої вона знаходяться). Проведення реформи децентралізації влади в сучасних умовах, також залишає невизначеною бюджетну, соціальну, медичну та інші сфери життєдіяльності районів, які об`єднаються. Також залишається непрозорою вертикаль управління та розподіл функціональних обов`язків між адміністративним апаратом та органами місцевого самоврядування.

Крім цього, присутні дійшли спільної думки в тому, що у разі прийняття Закону України «Про порядок Утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж», подати пропозицію щодо вивчення питання можливості утворення нового району шляхом об`єднання в один район нинішніх територій Кам`янського, Черкаського, Чигиринського районів.

Також було прийнято рішення ініціювати на черговій сесії районної ради прийняття звернення до депутатів Черкаського і Чигиринського районів щодо можливого об`єднання в один район територій Кам`янського, Черкаського, Чигиринського районів та створити ініціативну групу щодо напрацювання і вивчення даного питання в контексті проведення адміністративно-територіальної реформи з керівництвом та за участі представників громад Черкаського, Чигиринського районів.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Кам’янщина хоче об’єднатися з Черкаським та Чигиринським районами