Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

В області працюють над контролем з виплати мінімальної зарплати
18 травня 2017, 11:40 Друк

IMG 4903Про нинішні результати роботи йшлося в ході чергового засідання міжвідомчої робочої групи з питань реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці та дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати.

Про це поінформували у прес-службі Черкаської ОДА.

– В області кількість працюючих – отримувачів заробітної плати, нижчої законодавчо встановленого мінімального розміру, – знизилась на майже 38 %, порівняно з січнем 2017-го, – зауважив на засіданні перший заступник голови ОДА Віталій Коваль. – Ще в березні цього року їхня чисельність становила більше 9 тисяч осіб.

Між тим, за інформацією Головного управління Пенсійного фонду на Черкащині впродовж І кварталу цього року Управлінням Держпраці в області виявлено 4 порушення щодо додержання законодавства в частині виплати мінімальної заробітної плати на підприємствах області. Наразі їх усунуто.

Під час засідання присутні заслухали також очільників міжвідомчих робочих груп Канева, Канівського та Драбівського районів. Зокрема, про стан запровадження розмірів мінімальної заробітної плати на підприємствах, установах та організаціях.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин В області працюють над контролем з виплати мінімальної зарплати