Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкаській райдержадміністрації - новий керівник
19 травня 2017, 10:47 Друк

20170518 114020-e1495111873846Першочергові завдання отримав від обласного керманича новий керівник Черкаської РДА. Вчора, 18 травня, Юрій Ткаченко представив новопризначенця колективу адміністрації та сільським головам. Черкаську РДА, відповідно до розпорядження Президента України, очолив Анатолій Яріш. Він переміг у конкурсі на цю посаду.

Як зауважив голова Черкаської ОДА, новий керівник добре знає район. Понад півтора року він очолював Черкаську районну раду. Нині є депутатом обласної ради.

– Налагодження конструктивної взаємодії між адміністрацією та депутатським корпусом повинно бути у пріоритеті в керівника району, – сказав очільник області Юрій Ткаченко. – А всі дії мають бути спрямовані на його розвиток. Завдань нині вдосталь: об’єднання територіальних громад, наповнення місцевого бюджету, мобілізація ресурсу на ремонт доріг, втілення проектів в освіті та медицині тощо. Жителі мають бачити конкретні результати від дій влади. Зі свого боку ми будемо підтримувати всі продуктивні ініціативи.

Додамо, що Анатолій Яріш за фахом юрист. Він закінчив Одеську національну юридичну академію.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкаській райдержадміністрації - новий керівник