Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Суботів увійшов у ТОП-25 маловідомих туристичних місць України
22 травня 2017, 07:36 Друк

tild3731-6537-4134-b365-313233333361  23Україна багата на місця, де можна відпочити душею і тілом. Але чи впевнені Ви, що знаєш про них? Факти ICTV презентують спецпроект про 25 маловідомих місць, які ідеально підходять для туризму.

До ТОП-25, складений відомими тревел-блогерами, увійшли і 2 місця у Черкаській області – Суботів та Трахтемирів.

Суботів

Неподалік від Чигирину, у селі Суботові, знаходяться три криниці любові. За легендою, дівчина, що вип'є води з усіх трьох невдовзі вийде заміж. Вірте чи ні, але ми з двома подругами пили звідти воду й незабаром повиходили заміж. До речі, єдині з нашої дівочої компанії.

Трахтемирів

Поселення Трахтемирів знаходиться на однойменному півострові на межі Київської та Черкаської областей, між Каневом та Ржищевом. Потрапляючи сюди, дивуєшся, що в 70 км від Києва є місця, де час тече за "особливими" законами. 

Чудова й часто незаймана природа, на тлі якої закинуті "шевченківські" села переплітаються зі слов'янськими, скіфськими, трипільськими та іншими городищами, козацькими могилами та руїнами маєтку сучасного "скоробагатька". 

Краєвиди неймовірні - з високих берегів проглядається не один десяток кілометрів понад Дніпром. На півострові багато лісів, ярів, крутих схилів. 

У деяких місцях колишні садиби так заросли, що нагадують дрімучі хащі, за якими хати з кількох метрів погано проглядаються. Саме серце України, ідилічне місце де "...лани широкополі, і Дніпро, і кручі..". 

А от чого майже нема, так це людей – постійне населення чималого півострова вимірюється навіть не десятками, а взимку - й того менше.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Суботів увійшов у ТОП-25 маловідомих туристичних місць України