Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У місті відзначили День Європи
23 травня 2017, 10:21 Друк

9347 18301668 1474479415945959 3258016185788211239 nУ суботу, 20 травня, на території Національного історико-культурного заповідника «Чигирин» відбулися заходи з нагоди відзначення Дня Європи в Україні.

Студенти третього курсу Університету єврорегіональної економіки імені Альчіде де Гаспері, що у Юзефові Варшавському, Ігор Приходько та Руслан Бурмістр урочисто під Гімн України та Європейського Союзу «Ода до радості» підняли прапори України та Європи, пише «Новий формат Чигирина».

- Нині святкування Дня Європи в Україні набуло особливого значення. 17 травня у Страсбурзі в приміщенні Європарламенту відбулося урочисте підписання законодавчого акта про безвізовий режим, – зазначив в.о. заступника голови райдержадміністрації Микола Турик.

Україна – серце Європи! З вітальними словами до чигиринців звернувся директор Чигиринського економіко-правового коледжу Юрій Поліщук.

Також активну участь у заході взяли заступник голови районної ради Валерій Невгоденко, студенти Чигиринського економіко-правового коледжу та громадськість міста.

Художні колективи районного Будинку культури подарували присутнім чудовий настрій своїми виступами.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У місті відзначили День Європи