Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Боровицях зібрали на семінар заступників директорів шкіл
24 травня 2017, 08:50 Друк

borovДнями в Боровицькій школі провели районний семінар-практикум заступників директорів шкіл з навчально-виховної та виховної роботи. Освітян ознайомили з темою «Інноваційний підхід до розвитку здоров’я збережувальної компетенції вчителя в системі роботи сучасного навчального закладу». Про це пише видання «Новий формат Чигирина».

Директор школи Віктор Наконечнюк розповів про психолого-педагогічні умови діяльності із збереження здоров’я дітей у Боровицькій школі.

Заступник директора школи з навчально-виховної роботи Тетяна Ковбасенко презентувала систему роботи школи з підвищення рівня розвитку здоров’язбережувальної компетенції учителя. Увазі присутніх було запропоновано відеофрагменти уроків фізичної культури, основ здоров’я, уроку природознавства в 4 класі.

Інноваційний підхід до розвитку здоров’я збережувальної компетенції вчителя, класного керівника в системі роботи заступника директора школи з виховної роботи та всі напрямки позакласної роботи в навчальному закладі висвітлила заступник директора школи з виховної роботи Аліна Тяско.

Присутнім було запропоновано фрагмент виступу агітбригади з числа учнів, які відвідують курс за вибором «Захисти себе від ВІЛ».

Про роль шкільної методичної служби у всебічному зростанні професійної майстерності вчителя з метою досягнення оптимальних результатів у навчанні та вихованні учнів доповіли завідувач районним методичним кабінетом відділу освіти Ганна Григор’єва та методист районного методичного кабінету Людмила Петриченко.

Голова районної організації Профспілки працівників освіти і науки України Валентина Мерешко наголосила на важливості єдності дій адміністрації, профспілкового комітету навчальних закладів у створенні здорових, безпечних умов праці, у захисті соціально-економічних прав та інтересів членів профспілки.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Боровицях зібрали на семінар заступників директорів шкіл