Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигиринському центрі зайнятості організували Ярмарок вакансій
26 травня 2017, 07:51 Друк

укрпоВчора, 25 травня, фахівці Чигиринського районного центру зайнятості на  замовлення ТОВ «ПОНОМАР» провели «Ярмарок вакансій» для підбору працівників за різними професіями. Про це повідомили у прес-службі Чигиринської райради.

Серед затребуваних спеціалістів на підприємстві: «оператор лінії у виробництві харчової продукції», «вантажник», «водій автотранспортних засобів», «апаратник стерилізації консервів», «варник харчової сировини», «майстер»,«помічник майстра», «технолог», «комірник», «водій навантажувача», «електромонтер», «слюсар контрольно-вимірювальних приладів». 

У ході зустрічі роботодавців із претендентами на працевлаштування обговорювали питання графіку та режиму роботи, заробітної плати, основних обов’язків та  умов праці на робочому місці, вирішили питання транспортної доступності. Після детального ознайомлення претендентів на роботу з інформацією поданою роботодавцями проводилась індивідуальна співбесіда.

За результатами проведеного заходу, 25 осіб пройшли співбесіду з роботодавцями. З них 13 осіб отримали направлення на працевлаштування.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигиринському центрі зайнятості організували Ярмарок вакансій