Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Понад 4 тис. га землі отримали АТОвці на Черкащині
26 травня 2017, 08:06 Друк

57-e1495711501942Станом на 25 травня Головне управління Держгеокадастру у Черкаській області надало учасникам антитерористичної операції 6 025 дозволів на розробку землевпорядної документації на землі загальною площею 10 040,27 гектара.

Про це повідомили у прес-службі Черкаської ОДА.

З них 924 дозволи надано на землі загальною площею 110,51 га для індивідуального садівництва й  5 101 дозвіл на землі загальною площею 9 929,76 га – для ведення особистого селянського господарства. Нині на розгляді Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області перебуває 357 звернень учасників АТО.

Наразі в області 2 636 осіб із числа військовослужбовців, правоохоронців і членів їх сімей вже завершили процес оформлення у власність за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності земельні ділянки загальною площею 4 329,44 га:  47,42 га – для садівництва й 4 282,01 га – для ведення особистого селянського господарства.

Всього на Черкащині з часу запровадження ініціативи про виділення землі учасникам антитерористичної операції виявили бажання отримати земельні ділянки за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної власності 8 707 військовослужбовців. Лише цього року на розгляд до Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надійшло від учасників АТО 2 329 клопотань про виділення землі у власність.

Довідково

Надання у власність земельних ділянок учасникам АТО здійснюється у порядку, визначеному статтею 118 Земельного кодексу України, за умови, що такий громадянин не скористався своїм правом на безоплатне отримання у власність земельної ділянки відповідного цільового призначення та надав документ, який посвідчує його участь в АТО.

На сайті Держгеокадастру розміщена покрокова схема дій для допомоги учасникам АТО та членам родин загиблих воїнів, котрі бажають отримати земельні ділянки.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Понад 4 тис. га землі отримали АТОвці на Черкащині