Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині запрошують на виставку місцевих юних художників
30 травня 2017, 07:39 Друк

p1660189 1Виставку робіт учнів Чигиринської дитячої музичної школи відкрили нещодавно у Чигирині. Роботи образотворчого мистецтва «Весняний дивограй» експонуються у музеї Богдана Хмельницького НІКЗ «Чигирин» уже вдруге.

На виставці представлені роботи Капусти Марії, Зими Едуарда, Діденко Анастасії, Лебеденко Вікторії, Капусти Яни, Нечипоренко Єлизавети, Демиденко Софії, Руденко Анастасії, Огиренко Ірини, Патлань Марії, Патлань Анни, Сопільняк Євгенії, Щербань Сергія, Дяченко Марії, Майбороди Інни.

Відділ образотворчого мистецтва при музичній школі працює вже більше 20 років. Діти мають можливість професійно навчатися майстерності володіння олівцем і пензлем, долучатися до джерел народного мистецтва. Розкривати і розвивати свої творчі здібності допомагає учням викладач Пелешко Лідія Михайлівна, яка працює в школі з дня заснування художнього відділу.

До експозиції виставки увійшло близько 65 робіт. Це реалістичні та фантазійні роботи казкової, етнографічної, історичної, патріотичної тематики, які вражають щирістю та безпосередністю. Представлені на виставці дитячі малюнки різні за темами та сюжетами, виконані в різних техніках (гуаш, олія, акрил, пластилін), але об’єднані безмежною фантазією та оригінальністю творчого мислення, піднесеним настроєм, яскравими фарбами та життєствердним сприйняттям світу.

Виставка експонуватиметься до 18 червня.

Фото НІКЗ “Чигирин”


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині запрошують на виставку місцевих юних художників