Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Чигиринський заповідник розмістили 3D-туром на сайті "Мандруй Черкащиною"
30 травня 2017, 15:52 Друк

18835096 1354132154668704 1370293566 n-500x375Сьогодні у Черкасах компанія «Google Україна» презентувала  проект «Цифрове перетворення Черкаської області». В його рамках було створено сайт туристичного спрямування, інтерактивну карту екологічних проблем та мобільний додаток EcoInspector, пише «Про все».

Кампанію, яка тривала півроку, було реалізовано за сприяння Черкаської ОДА, а її метою є підвищення інвестиційної та туристичної привабливості регіону за допомогою сучасних цифрових технологій.

- Кампанія розпочалась у 2013 році. І на сьогоднішній день вона триває. Зараз ми вже можемо сказати, що охопили 9 областей України, - зазначив представник Google Україна Олег Якимчук. – Ми намагались об’єднати для співпраці органи державної влади, бізнес та місцеві громади.

У рамках кампанії було створено сайт «Мандруй Черкащиною», де зібрано найцікавіші та туристично привабливі місця області. На сайті розміщено достатньо корисної інформації, також є 3D тури такими пам’ятками, як історико-культурний заповідник «Чигирин», дендрологічний парк «Софіївка», Шевченківський заповідник у Каневі та Буцький каньйон.

Також на сайті завдяки опції «Сплануй подорож» можливо скласти найбільш оптимальний маршрут цікавинками області - тут можна дізнатися контактну інформацію, відстань між локаціями, визначити час, який витрачатиметься на подорож, отримати карту маршруту.

У рамках кампанії  також створено Інтерактивний реєстр екологічних проблем області. У цьому реєстрі можна не тільки побачити найбільш кричущі екопроблеми регіону, а й самостійно додати інформацію про проблему у своїй області.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Чигиринський заповідник розмістили 3D-туром на сайті "Мандруй Черкащиною"