Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

Минулого тижня на дорогах Черкащини поремонтувати понад 11 тисяч кв м покриття
30 травня 2017, 18:11 Друк

8748117c1b722203e96140bba7866416-e1496128621322На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області філії підрядного підприємства ДП «Черкаський облавтодор» продовжують роботи з ліквідації аварійної ямковості, повідомляє прес-служба САД у Черкаській області.

Так, минулого тижня районними філіями було виконано ямковий ремонт на понад 11 тисяч кв м доріг загального користування. Зокрема, на дорогах державного значення ліквідовано понад 9,7 тис. кв м ямковості, а на дорогах місцевого значення – майже 1,5 тис. кв м ямковості.

Також минулого тижня було влаштовано понад 2 тис. кв м вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на автодорогах місцевого значення.

Роботи з ямкового ремонту проводилися у кожному районі Черкащини на всіх автодорогах державного та місцевого значення. Ліквідація деформацій дорожнього покриття триватиме й надалі.

Разом з ямковим ремонтом також проводяться роботи із планування і благоустрою узбіч автошляхів, приведення в належний стан павільйонів автобусних зупинок та смуги відведення, а також ремонт бар’єрного огородження.

Загалом, цього року на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було виконано ямковий ремонт на понад 126 тис. кв м покриття доріг державного та місцевого значення.

Служба автомобільних доріг у Черкаській області звертається до всіх учасників дорожнього руху з розумінням поставитися до тимчасових незручностей, які виникають під час проведення ремонтних робіт на автошляхах краю. Та закликає водіїв бути пильними та максимально уважними у місцях проведення дорожніх робіт, дотримуватися Правил дорожнього руху, звертати увагу на попереджувальні знаки та дбати про власну безпеку та безпеку інших.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Минулого тижня на дорогах Черкащини поремонтувати понад 11 тисяч кв м покриття