Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Черкасах провели обласний фестиваль-конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини»
31 травня 2017, 11:51 Друк

02316984Другий рік поспіль юні таланти Черкащини на завершення навчального року збираються на обласний фестиваль-конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини». Він проводиться на базі Черкаського обласного центру роботи з обдарованими дітьми.

Про це повідомляє Управління освіти і науки в Черкаській області.

Відкрили захід заступник начальника управління освіти і науки облдержадміністрації Оксана Сімушіна та ректор КЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників» Наталія Чепурна, які побажали присутнім отримати естетичну насолоду від мистецького заходу. Принагідно прозвучали слова вдячності педагогам за кропітку роботу протягом навчального року.

Виступи різноманітних вокальних та хореографічних ансамблів, духового оркестру, майстер-класи, творчі майданчики, виставки, а ще – запуск справжньої моделі ракети – все це лише короткий перелік елементів програми обласного фестивалю-конкурсу “Мистецький дивокрай Черкащини”.

Близько 1000 відвідувачів заходу мали нагоду спробувати власні сили на туристичній смузі перешкод, у спортивному орієнтуванні, власноруч виготовити творчий виріб з дерева, створити орігамі, дізнатися багато цікавого про автомоделювання.

Концертна програма на свіжому повітрі та яскравий одяг виступаючих створювали особливий колорит заходу.

Також творчо обдаровані школярі продемонстрували свої таланти на гала-концерті в актовому залі Центру, де відбулася церемонія нагородження переможців фестивалю-конкурсу. 2017 рік в Україні оголошено роком Японії, тому з нагоди відзначення 25-річчя встановлення дипломатичних відносин між Україною та Японією частина номерів учасників була присвячена тематиці «країни сонця, що сходить». 

Вручаючи нагороди переможцям та учасникам фестивалю, начальник управління освіти і науки облдержадміністрації Валерій Данилевський відзначив, що проведений захід є своєрідним підсумком роботи позашкілля протягом року.

- Представники нашої творчої молоді є непересічними особистостями, які постійно радують нас своїми талантами, посідаючі призові місця на різноманітних конкурсах та змаганнях як в Україні, так і за кордоном. Ми пишаємося вами, ви – наша гордість, – наголосив Валерій Данилевський.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Черкасах провели обласний фестиваль-конкурс «Мистецький дивокрай Черкащини»