Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирин з майстер-класами приїдуть найсильніші спортсмени
01 червня 2017, 11:12 Друк

фУ ці вихідні у Чигирині відбудуться майстер-класи, показові виступи та відкриті тренування від найсильніших спортсменів країни – представників Національної Федерації Самбо України та Федерації КУДО України. Заходи відбудуться 4 червня у межах фестивалю VIRA FEST.

– Плануємо провести не лише показові виступи, але й кросфіт-естафету та відкриті тренування для всіх гостей фестивалю. Долучитися зможуть всі бажаючі, не залежно від віку, – коментує віце-президент Національної Федерації Самбо України Вадим Рогач. – Таким чином, впевнені, вдасться продемонструвати, що самбо – для всіх. І це насамперед фізичне здоров’я та сила.

Спортивна локація розпочне роботу з 13.00 і працюватиме за графіком:

13.00-13.25 – Показові виступи з САМБО та КУДО команд Національної Федерації Самбо України та Федерації КУДО України.

13.30-14.30 – Майстер-класи з САМБО та КУДО від провідних спортсменів Національної Федерації Самбо України та Федерації КУДО України.

14.30-15.10 – Кросфіт-естафета від НФСУ з врученням пам’ятних сувенірів переможцям.

15.10-15.30 – Показові виступи з САМБО та КУДО команд Національної Федерації Самбо України та Федерації КУДО України.

15.30-16.30 – Перерва.                                    

16.30-18.00 – Майстер-класи з САМБО та КУДО від провідних спортсменів Національної Федерації Самбо України та Федерації КУДО України.

18.00-18.40 – Кросфіт-естафета від НФСУ з врученням пам’ятних сувенірів переможцям

18.40-19.00 – Показові виступи з САМБО та КУДО команд Національної Федерації Самбо України та Федерації КУДО України.

До складу команди Національної Федерації Самбо України включено членів збірних команд міста Києва різних вікових груп (юнаки, дівчата, юніори та юніорки), вихованців провідних спортивних організацій м. Києва, членів національних збірних команд України з САМБО, в тому числі переможців та призерів національних та міжнародних змагань (Чемпіонатів світу, Європи, України).

Натомість до складу команди Федерації КУДО України включено членів збірних команд міста Києва різних вікових груп, вихованців провідних спортивних організацій м. Києва, членів національних збірних команд України з КУДО, в тому числі переможців та призерів національних та міжнародних змагань (Чемпіонатів світу, Європи, України).

Національна Федерація Самбо України спільно з компанією «ТС ГРУП ЛТД» виступили Генеральним партнером фестивалю VIRA FEST.

Захід відбудеться за ініціативи Громадянського руху «За процвітання Черкащини». Потужними співорганізаторами фестивалю VIRA FEST виступили Черкаська облдержадміністрація, Чигиринська районна державна адміністрація та Чигиринський міськвиконком.

У програмі фестивалю цього дня також виступ хелдайнера – гурту ONUKA, що вразив своїм виступом Євробачення 2017 і всю Європу. З повною програмою можна ознайомитися ТУТ.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирин з майстер-класами приїдуть найсильніші спортсмени