Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

На Чигиринщині відзначили День захисту дітей
02 червня 2017, 07:41 Друк

1496318597 izobrazhenie-211У перший літній день в Україні, як і в усьому світі, відзначають добре і радісне свято найменших громадян нашої країни. У Чигирині та населених пунктах району відбулись різнопланові заходи, присвячені цьому дню, йдеться у повідомленні на сайті Чигиринської райради.

Вчора, 1 червня, на площі біля районного Будинку культури для дітей влаштували справжнє свято. Лунали музика й дитячий сміх, співали, танцювали, змагалися у вікторинах та спортивних конкурсах учні молодших та середніх класів.

З вітальним словом до дітей звернулась голова районної ради Валентина Алєксєєвець, побажавши їм гарно відпочити влітку, оздоровитися в таборах відпочинку і з новими силами почати новий навчальний рік у вересні. 

В.о. заступника голови райдержадміністрації Микола Турик зазначив, що діти – наш найдорожчий скарб, наша радість і наше майбутнє. Святий обов’язок родини, школи, органів влади та громадськості постійно дбати та забезпечувати всебічний розвиток інтересів, надавати їм належний рівень виховання і дотримання прав дитинства. 

Розваг та веселощів вистачило на всіх. За активну участь та перемогу у змаганнях учасники були нагороджені грамотами та солодкими призами.
Веселий настрій панував упродовж дня. Разом з дітлахами в світ дитинства занурилися і дорослі. 

Кожне дитяче серце цього святкового дня було зігріте теплом і любов’ю.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин На Чигиринщині відзначили День захисту дітей