Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині депутати райради обговорили питання Чигиринського РЕМу
02 червня 2017, 08:47 Друк

1496404327 1.5-012У Чигирині 2 червня провели позачергову сесію районної ради. Розпочали роботу з обговорення ситуації, яка склалася на ПАТ «Черкасиобленерго» та зокрема Чигиринського РЕМу. Там працівники вже більше п’яти місяців не отримують заробітної плати. Детально по даному питанню проінформував депутатів директор Чигиринського РЕМ Володимир Частов.

Про це йдеться на сайті Чигиринської райради.

В ході обговорення депутати прийняли рішення направити звернення до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг з вимогою терміново вжити всіх необхідних заходів для стабілізації роботи ПАТ «Черкасиобленерго» та виплати заборгованої заробітної плати його працівникам. 

Розглянуто депутатами і питання про направлення звернення до Міністерства інфраструктури України та Державного агентства автомобільних доріг України щодо передачі проїзної частини Тясминської захисної дамби зі сфери управління Держводагентства до сфери управління Укравтодору.

Активно пройшло обговорення ситуації, яка склалася внаслідок обмеження руху транспортних засобів по Тясминській захисній дамбі та прийнято рішення про створення тимчасової комісії для детального вивчення питання стану та ремонту доріг, які проходять територією Чигиринського району.

На завершення роботи пленарного засідання депутати розглянули та підтримали звернення депутатів Кам’янської районної ради до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України та Комітету Верховної Ради України з питань державного будівництва, регіональної політики та місцевого самоврядування, Черкаської обласної ради щодо питання внесення пропозицій до проекту Закону України «Про порядок Утворення, ліквідації районів, встановлення і зміни їх меж».

По всіх питаннях порядку денного було прийнято відповідні рішення.

Цього дня відбулися засідання постійної комісії районної ради з питань промисловості, зв’язку, будівництва і транспорту та президії районної ради, де попередньо були опрацьовані всі проекти рішень, що виносилися на розгляд сесії. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині депутати райради обговорили питання Чигиринського РЕМу