Ремарка: наш погляд на події

За чесну владу

У Чигирині виступила ONUKA
06 червня 2017, 12:24 Друк

7Найбільш масштабною подією духовного фестивалю VIRA FEST, що відбувся 3-4 червня у Чигирині, став виступ гурту ONUKA. Музичний проект, що сколихнув Євробачення 2017 в Україні, вперше приїхав на Черкащину.

Задля того, щоб почути голос Нати Жижченко, до першої козацької столиці одночасно з’їхалось кілька тисяч людей. Виступ ONUKA і дійсно був фантастичним. Зі сцени звучали давні українські інструменти та мотиви, але у новому трактуванні. Особливо сколихнув фестивальну площу звук трембіти…

Під час свого виступу Ната Жижченко кілька разів зверталася до публіки, яка заполонила не лише площу, але й вулиці поруч.

– Чигирин – це місце сили. І я відчуваю тут цю силу, – відзначила вона з сцени. – Ніколи не забуваймо звідки ми є, де наше коріння.

У знак подяки ініціаторка фесту – голова Громадянського руху «За процвітання Черкащини» Наталія Нетовкіна подарувала Наті особливий подарунок – свічник-трійцю ручної роботи від майстра Анатолія Шитіка, який створює іконостаси з дерева.

– Трійця – храмове свято для Чигирина. Тому невипадково фестиваль VIRA FEST припадає саме на Зелені свята. У ці два дні нам вдалось  перетворити це місто на Храм під відкритим небом, де лунала особлива духовна музика, – констатувала вона. 


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Ви на сторінці: Головна Стрічка новин У Чигирині виступила ONUKA